1210J2000122GAT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
1200 pF ±2% 200V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1210J2000122GAT
DigiKeys varenummer
1210J2000122GAT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1210J2000122GAT
Beskrivelse
CAP CER 1200PF 200V C0G/NP0 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1210J2000122GAT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)