1210J1000152FFT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1500 pF ±1% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1210J1000152FFT
DigiKeys varenummer
1210J1000152FFT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1210J1000152FFT
Beskrivelse
CAP CER 1500PF 100V C0G/NP0 1210
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1210J1000152FFT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)