1206Y2505P60CCT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
5.6 pF ±0,25pF 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1206Y2505P60CCT
DigiKeys varenummer
1206Y2505P60CCT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1206Y2505P60CCT
Beskrivelse
CAP CER 5.6PF 250V C0G/NP0 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1206Y2505P60CCT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±0,25pF
Tykkelse (maks.)
0,063" (1,60mm)