1206Y2500222GCT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2200 pF ±2% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1206Y2500222GCT
DigiKeys varenummer
1206Y2500222GCT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1206Y2500222GCT
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 250V C0G/NP0 1206
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
1206Y2500222GCT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,063" (1,60mm)