1206Y2500152JDT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Similar
Datablad
Similar
1500 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1206Y2500152JDT
DigiKeys varenummer
1206Y2500152JDT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1206Y2500152JDT
Beskrivelse
CAP CER 1500PF 250V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1206Y2500152JDT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,063" (1,60mm)