1206Y2500122FFT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1200 pF ±1% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1206Y2500122FFT
DigiKeys varenummer
1206Y2500122FFT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1206Y2500122FFT
Beskrivelse
CAP CER 1200PF 250V C0G/NP0 1206
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
1206Y2500122FFT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering, Høj temperatur
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,063" (1,60mm)