1206Y1K50103KXT
DigiKeys varenummer
1608-1406-2-ND - Tape & Reel (TR)
1608-1406-1-ND - Afskåret tape (CT)
1608-1406-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1206Y1K50103KXT
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 1.5KV X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±10% 1500V (1,5kV) Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
1206Y1K50103KXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,063" (1,60mm)