1206Y1000471JCT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
470 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1206Y1000471JCT
DigiKeys varenummer
1206Y1000471JCT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1206Y1000471JCT
Beskrivelse
CAP CER 470PF 100V C0G/NP0 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1206Y1000471JCT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,063" (1,60mm)