1206Y0500121JXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ækvivalent
120 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1206Y0500121JXT
DigiKeys varenummer
1206Y0500121JXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1206Y0500121JXT
Beskrivelse
CAP CER 120PF 50V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1206Y0500121JXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,063" (1,60mm)