1206Y0250824JXT
DigiKeys varenummer
1206Y0250824JXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1206Y0250824JXT
Beskrivelse
CAP CER 0.82UF 25V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
0.82 µF ±5% 25V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
1206Y0250824JXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,063" (1,60mm)