1206J5000473JXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
0.047 µF ±5% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1206J5000473JXT
DigiKeys varenummer
1206J5000473JXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1206J5000473JXT
Beskrivelse
CAP CER 0.047UF 500V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
1206J5000473JXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,063" (1,60mm)