1206J5000220JCT
DigiKeys varenummer
1608-1206J5000220JCTTR-ND - Tape & Reel (TR)
1608-1206J5000220JCT-ND - Afskåret tape (CT)
1608-1206J5000220JCTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1206J5000220JCT
Beskrivelse
CAP CER 22PF 500V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 pF ±5% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
1206J5000220JCT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,063" (1,60mm)