1206J2500183KDT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.018 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1206J2500183KDT
DigiKeys varenummer
1206J2500183KDT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1206J2500183KDT
Beskrivelse
CAP CER 0.018UF 250V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1206J2500183KDT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,063" (1,60mm)