1206J1K00271GFT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
270 pF ±2% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1206J1K00271GFT
DigiKeys varenummer
1206J1K00271GFT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1206J1K00271GFT
Beskrivelse
CAP CER 270PF 1KV C0G/NP0 1206
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
1206J1K00271GFT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,063" (1,60mm)