1206J1000224KXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
KEMET
Direkte
KEMET
YAGEO
På lager: 395
KYOCERA AVX
På lager: 795
Opgradering
TDK
Similar
TDK
0.22 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1206J1000224KXT
DigiKeys varenummer
1206J1000224KXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1206J1000224KXT
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 100V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1206J1000224KXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,063" (1,60mm)