1206J0630334JDT
DigiKeys varenummer
1206J0630334JDT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1206J0630334JDT
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 63V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
0.33 µF ±5% 63V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
1206J0630334JDT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,063" (1,60mm)