111122K00330GQTAF9LM
DigiKeys varenummer
1608-1518-2-ND - Tape & Reel (TR)
1608-1518-1-ND - Afskåret tape (CT)
1608-1518-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
111122K00330GQTAF9LM
Beskrivelse
CAP CER 33PF 2KV C0G/NP0 1111
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 pF ±2% 2000V (2kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1111 (2828 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
111122K00330GQTAF9LM Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
High Q, Lavt tab, Ikke-magnetisk
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1111 (2828 metrisk)
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,110" L x 0,110" B (2,79mm x 2,79mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,070" (1,78mm)