0805Y5000221GCT
DigiKeys varenummer
1608-0805Y5000221GCTTR-ND - Tape & Reel (TR)
1608-0805Y5000221GCT-ND - Afskåret tape (CT)
1608-0805Y5000221GCTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
0805Y5000221GCT
Beskrivelse
CAP CER 220PF 500V C0G/NP0 0805
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±2% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
0805Y5000221GCT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)