0805Y5000121GFT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
120 pF ±2% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0805 (2012 Metric) Standard MLCC
0805Y5000121GFT
DigiKeys varenummer
0805Y5000121GFT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0805Y5000121GFT
Beskrivelse
CAP CER 120PF 500V C0G/NP0 0805
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
0805Y5000121GFT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering, Høj temperatur
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)