0805Y2500681FFT
DigiKeys varenummer
0805Y2500681FFT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0805Y2500681FFT
Beskrivelse
CAP CER 680PF 250V C0G/NP0 0805
Detaljeret beskrivelse
680 pF ±1% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
0805Y2500681FFT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)