0805Y2500152KDT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
1500 pF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0805 (2012 Metric) Standard MLCC
0805Y2500152KDT
DigiKeys varenummer
0805Y2500152KDT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0805Y2500152KDT
Beskrivelse
CAP CER 1500PF 250V X7R 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
0805Y2500152KDT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering, Høj temperatur
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)