0805Y1000393KDT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.039 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0805 (2012 Metric) Standard MLCC
0805Y1000393KDT
DigiKeys varenummer
0805Y1000393KDT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0805Y1000393KDT
Beskrivelse
CAP CER 0.039UF 100V X7R 0805
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
0805Y1000393KDT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering, Høj temperatur
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)