0805Y1000221JAT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Similar
Similar
220 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0805 (2012 Metric) Standard MLCC
0805Y1000221JAT
DigiKeys varenummer
0805Y1000221JAT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0805Y1000221JAT
Beskrivelse
CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
0805Y1000221JAT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)