0805Y0160682JFT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
Similar
Similar
6800 pF ±5% 16V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0805 (2012 Metric) Standard MLCC
0805Y0160682JFT
DigiKeys varenummer
0805Y0160682JFT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0805Y0160682JFT
Beskrivelse
CAP CER 6800PF 16V C0G/NP0 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
0805Y0160682JFT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering, Høj temperatur
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)