0805J6300682JXT
DigiKeys varenummer
0805J6300682JXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0805J6300682JXT
Beskrivelse
CAP CER 6800PF 630V X7R 0805
Detaljeret beskrivelse
6800 pF ±5% 630V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
0805J6300682JXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)