0805J5000221JGTH20 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Billede for 0805J5000221JGTH20 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0805J5000221JGTH20
DigiKeys varenummer
1608-0805J5000221JGTH20TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0805J5000221JGTH20
Beskrivelse
MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±5% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)