0805J1000681FFT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
680 pF ±1% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0805J1000681FFT
DigiKeys varenummer
0805J1000681FFT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0805J1000681FFT
Beskrivelse
CAP CER 680PF 100V C0G/NP0 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
0805J1000681FFT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)