0805J1000103MXTE01 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 0805J1000103MXTE01 |
Beskrivelse | CAP FEEDTHRU 10000PF 100V 0805 |
Producentens standard leveringstid | 11 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 10000 pF Gennemføringskondensatorer 100V 300 mA 0805 (2012 metrisk) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm 300 mA |
Producenter Knowles Syfer | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Indsættelsestab 48dB @ 100MHz |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Temperaturkoefficient X7R |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Type Gennemføring | Pakke/hus 0805 (2012 metrisk) |
Kapacitans 10000 pF | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B x 0,045" H (2,00mm x 1,25mm x 1,15mm) |
Tolerance ±20% | Højde (maks.) 0,045" (1,15mm) |
Spænding - Nominel 100V | Grundlæggende varenummer |