0805J0630392GCT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3900 pF ±2% 63V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0805J0630392GCT
DigiKeys varenummer
0805J0630392GCT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0805J0630392GCT
Beskrivelse
CAP CER 3900PF 63V C0G/NP0 0805
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
0805J0630392GCT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)