0805J0630221GAT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
220 pF ±2% 63V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0805J0630221GAT
DigiKeys varenummer
0805J0630221GAT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0805J0630221GAT
Beskrivelse
CAP CER 220PF 63V C0G/NP0 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
0805J0630221GAT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)