0805J0630122FFT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1200 pF ±1% 63V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0805J0630122FFT
DigiKeys varenummer
0805J0630122FFT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0805J0630122FFT
Beskrivelse
CAP CER 1200PF 63V C0G/NP0 0805
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
0805J0630122FFT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)