0805J0500184MDT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.18 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0805J0500184MDT
DigiKeys varenummer
0805J0500184MDT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0805J0500184MDT
Beskrivelse
CAP CER 0.18UF 50V X7R 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
0805J0500184MDT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)