0805J0250103KXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Knowles Syfer
På lager: 5.765
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Direkte
KYOCERA AVX
Direkte
KEMET
KYOCERA AVX
10000 pF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0805J0250103KXT
DigiKeys varenummer
0805J0250103KXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0805J0250103KXT
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 25V X7R 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
0805J0250103KXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)