0805J0160154JXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Direkte
YAGEO
Direkte
KYOCERA AVX
KEMET
På lager: 853
KEMET
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
Vishay Vitramon
0.15 µF ±5% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0805J0160154JXT
DigiKeys varenummer
0805J0160154JXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0805J0160154JXT
Beskrivelse
CAP CER 0.15UF 16V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
0805J0160154JXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)