0603Y2501P80CCT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
Parametrisk ækvivalent
1.8 pF ±0,25pF 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0603Y2501P80CCT
DigiKeys varenummer
0603Y2501P80CCT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0603Y2501P80CCT
Beskrivelse
CAP CER 1.8PF 250V C0G/NP0 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
0603Y2501P80CCT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering, Høj temperatur
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±0,25pF
Tykkelse (maks.)
0,031" (0,80mm)