0603Y2500101FFT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
100 pF ±1% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0603Y2500101FFT
DigiKeys varenummer
0603Y2500101FFT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0603Y2500101FFT
Beskrivelse
CAP CER 100PF 250V C0G/NP0 0603
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
0603Y2500101FFT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,031" (0,80mm)