0603Y2000102MXTM01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Billede for 0603Y2000102MXTM01 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0603Y2000102MXTM01
DigiKeys varenummer
1608-0603Y2000102MXTM01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0603Y2000102MXTM01
Beskrivelse
MLC
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±20% 200V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)