0603Y1000681MET kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
KYOCERA AVX
Similar
KEMET
680 pF ±20% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0603Y1000681MET
DigiKeys varenummer
0603Y1000681MET-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0603Y1000681MET
Beskrivelse
CAP CER 680PF 100V X7R 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
0603Y1000681MET Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,031" (0,80mm)