0603Y1000333KXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
0.033 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0603Y1000333KXT
DigiKeys varenummer
0603Y1000333KXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0603Y1000333KXT
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 100V X7R 0603
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
0603Y1000333KXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering, Høj temperatur
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,031" (0,80mm)