0603Y0631P50BAT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1.5 pF ±0,1pF 63V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0603Y0631P50BAT
DigiKeys varenummer
0603Y0631P50BAT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0603Y0631P50BAT
Beskrivelse
CAP CER 1.5PF 63V C0G/NP0 0603
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
0603Y0631P50BAT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±0,1pF
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,031" (0,80mm)