0603Y0500223KXTM01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 9.108
Datablad
KEMET
Taiyo Yuden
Walsin Technology Corporation
Billede for 0603Y0500223KXTM01 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0603Y0500223KXTM01
DigiKeys varenummer
1608-0603Y0500223KXTM01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0603Y0500223KXTM01
Beskrivelse
MULTI-LAYERED CERAMIC CAPACITOR
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Spænding - Nominel
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Temperaturkoefficient
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)