0603J5003P90DCT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
3.9 pF ±0,5pF 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0603J5003P90DCT
DigiKeys varenummer
0603J5003P90DCT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0603J5003P90DCT
Beskrivelse
CAP CER 3.9PF 500V C0G/NP0 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
0603J5003P90DCT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±0,5pF
Tykkelse (maks.)
0,031" (0,80mm)