0603J5000152JXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
1500 pF ±5% 500V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0603J5000152JXT
DigiKeys varenummer
0603J5000152JXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0603J5000152JXT
Beskrivelse
CAP CER 1500PF 500V X7R 0603
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
0603J5000152JXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,031" (0,80mm)