0603J2500271KXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Similar
KEMET
Similar
TDK
TDK
270 pF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0603J2500271KXT
DigiKeys varenummer
0603J2500271KXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0603J2500271KXT
Beskrivelse
CAP CER 270PF 250V X7R 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
0603J2500271KXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,031" (0,80mm)