0603J1001P80CCT
DigiKeys varenummer
1608-0603J1001P80CCTTR-ND - Tape & Reel (TR)
1608-0603J1001P80CCT-ND - Afskåret tape (CT)
1608-0603J1001P80CCTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
0603J1001P80CCT
Beskrivelse
CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.8 pF ±0,25pF 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
0603J1001P80CCT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±0,25pF
Tykkelse (maks.)
0,031" (0,80mm)