0603J0500681JXT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Direkte
KEMET
680 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0603J0500681JXT
DigiKeys varenummer
0603J0500681JXT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0603J0500681JXT
Beskrivelse
CAP CER 680PF 50V X7R 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
0603J0500681JXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,031" (0,80mm)