0603J0250562KDT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
5600 pF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0603J0250562KDT
DigiKeys varenummer
0603J0250562KDT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0603J0250562KDT
Beskrivelse
CAP CER 5600PF 25V X7R 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
0603J0250562KDT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,031" (0,80mm)