0603J0250561JCT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Similar
Similar
Direkte
KEMET
Direkte
YAGEO
560 pF ±5% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0603J0250561JCT
DigiKeys varenummer
0603J0250561JCT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0603J0250561JCT
Beskrivelse
CAP CER 560PF 25V C0G/NP0 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
0603J0250561JCT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,031" (0,80mm)