D10UX101M2BX
DigiKeys varenummer
1761-1126-ND
Producenter
Producentens varenummer
D10UX101M2BX
Beskrivelse
CAP CER 100PF 25V UX SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 pF ±20% 25V Keramiske kondensatorer UX Ikke-standard SMD
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Monterbar binding, Enkeltlag
Serie
Applikationer
Emballage
Bakke
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Ikke-standard SMD
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,010" L x 0,010" B (0,25mm x 0,25mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,009" (0,22mm)