B055NC5S
DigiKeys varenummer
1761-1108-ND
Producenter
Producentens varenummer
B055NC5S
Beskrivelse
RF FILTER BANDPASS 5.5GHZ 2SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5,5GHz center Frekvens RF-filtre (radiofrekvens) 1GHz båndbredde 2,5dB 2-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
B055NC5S Modeller
Kategori
Indsættelsestab
2,5dB
Producenter
Knowles Dielectric Labs
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Bakke
Pakke/hus
2-SMD, ingen leder
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,350" L x 0,200" B (8,89mm x 5,08mm)
Frekvens
5,5GHz center
Højde (maks.)
0,098" (2,49mm)
Båndbredde
1GHz